1. ROČNÍK - 2017/18 | LETNÍ DARTSCUP 2018 | 2. ROČNÍK - 2018/19 | GENERÁTOR LOSU | GENERÁTOR JACKPOTU
HLAVNÍ STRANA | POŘADÍ MUŽI | POŘADÍ ŽENY | POŘADÍ DVOJICE | | VÝSLEDKY | TERMÍNY | HRACÍ MÍSTA | PRAVIDLA | SPONZOŘI | E-SHOP
 
Vážení účastníci,

vzhledem k vládním opatřením jsou, bohužel, až do odvolání pozastaveny všechny turnaje série DartsCup.
 
NEJBLIŽŠÍ TURNAJE DARTS CUP
JACKPOT
 
DATUM HRACÍ MÍSTO  
25.9. 14:00 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
David Strnad (tel. 605 312 954), Roman Bareš (tel. 775 182 788)
 
25.9. 16:30 Pivnice Máj
Vančurova 703/40, 741 01 Nový Jičín
Jakub Oršula (tel. 721 012 251), Adam Uhlár (tel. 733 531 065)
 
25.9. 18:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
Jana Rubešová (tel. 776 102 867)
 
25.9. 18:00 Hospoda na sídlišti
Sídliště 1786, 289 22 Lysá nad Labem
Roman Konečný (tel. 739 080 589)
 
25.9. 18:30 U Stejskalů
Kapitána Jaroše 233/26, 277 11 Neratovice
Karel Kraj (tel. 605 132 007)
 
25.9. 18:30 Hospoda Sedlec
Sedlec 29, 294 71 Sedlec u Benátek
Tamara Pařízková (tel. 702 857 659)
 
25.9. 19:00 Hostinec Mexico
Mečeříž 50, 294 77 Mečeříž
Petr Klus (tel. 777 407 520)
 
27.9. 18:00 Hospoda Sedlec
Sedlec 29, 294 71 Sedlec u Benátek
Tamara Pařízková (tel. 702 857 659)
 
27.9. 19:30 Saloon Brandýs
Na Kopečku 200, 250 01 Brandýs n.L.
Karel Langhans (tel. 724 955 346)
 
28.9. 18:00 Bulls Darts Pub
Riegrovo náměstí 35, 290 01 Poděbrady
Jiří Vaina (tel. 608 129 862)
 
28.9. 18:00 Sport Bar Alex - turnaj MAJOR
Švabinského 1818, 356 01 Sokolov
Marta Kaňová (tel. 773 552 875 )
 
29.9. 18:00 Dárts Pub Plzeň
Tylova 747/21 Plzeň
Miroslav Jedenástnik (tel. 739 510 467)
 
29.9. 18:00 Klubovna U Haufů
J. Mahena 254, 286 01 Čáslav-Staré Město
Josef Řehák (tel. 732 935 911)
 
29.9. 18:30 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
David Strnad (tel. 605 312 954), Roman Bareš (tel. 775 182 788)
 
29.9. 19:00 Hospůdka na hřišti
Karlštejn 145 Karlštejn 26718
Michal Skoumal 775757571 Hřebeček Standa 776101771
 
29.9. 19:00 Mystery Bar
Neratovická 234, 277 13 Kostelec nad Labem
Luboš Cikánek (tel. 602 622 838), Kaudy (tel. 776 811 339)
 
29.9. 19:30 Svémky U Tichnů
Svémyslice 1, 250 91 Svémyslice
Petr Zikmund (tel. 739 029 418), Pavel Červinka (tel. 775 034 410)
 
30.9. 19:00 Pivnice Kolečko
Severní 1194, 363 01 Ostrov nad Ohří
Jan Mrenica (tel. 736 681 717)
 
1.10. 19:00 Lidový Dům Aš
Tesařská 728/159, 352 01 Aš
Nataša Vavříková (tel.732 434 994)
 
1.10. 19:00 Obecní hospoda
Kostelni Hlavno 200, 294 76 Kostelní Hlavno
Antonín Hlaváček (tel. 602 688 719)
 
1.10. 19:30 Saloon Brandýs
Na Kopečku 200, 250 01 Brandýs n.L.
Karel Langhans (tel. 724 955 346)
 
2.10. 14:00 ABRI herna-bar
Masarykova 54, 664 11 Zbýšov u Brna
Bachová (tel.702 689 768), ABRI Bar (tel. 725 837 932)
 
2.10. 18:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
Jana Rubešová (tel. 776 102 867)
 
4.10. 19:30 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
Jana Rubešová (tel. 776 102 867)
 
6.10. 18:00 Dárts Pub Plzeň - turnaj MAJOR
Tylova 747/21 Plzeň
Miroslav Jedenástnik (tel. 739 510 467)
 
V jackpotu pro soutěže jednotlivců je aktuálně 115170,- Kč
V jackpotu pro soutěž dvojic je aktuálně 10190,- Kč

TOP 16 - MUŽI
 
  PŘÍJMENÍ A JMÉNO
BODY
 
1.   Záruba Daniel
21700
 
2.   Vaina Jiří
20600
 
3.   Zaplatílek Zdeněk
17700
 
4.   Pospíšil Jan
17600
 
5.   Nádvorník Josef
14900
 
6.   Tunkiv Štěpán
13700
 
7.   Zikmund Petr
13600
 
8.   Červinka Pavel
13500
 
9.   Hasil Milan
13200
 
10.   Krátký Pavel
12400
 
11.   Grillo Milan
12100
 
12.   Mrenica Jan
11700
 
13.   Nohel Petr
11600
 
14.   Bartoň Radek
11300
 
15.   Fiala Miroslav
10900
 
  Jedenástik Miroslav
10900
 

TOP 16 - ŽENY
 
  PŘÍJMENÍ A JMÉNO
BODY
 
1.   Lisická Jaroslava
16300
 
2.   Šámalová Marta
13900
 
3.   Jelínková Marta
13500
 
4.   Šretrová Andrea
10900
 
5.   Skoumalová Jaroslava
10600
 
6.   Vecková Jaroslava
10400
 
7.   Zaplatílková Veronika
10300
 
8.   Šámalová Žaneta
9600
 
9.   Macková Majka
9000
 
  Rubešová Jana
9000
 
11.   Kopalová Petra
8500
 
12.   Peterková Petra
8100
 
13.   Jánská Monika
7200
 
14.   Redlová Martina
6600
 
15.   Kateřiňáková Nikola
5800
 
16.   Skýpalová Miroslava
5700
 

 
Darts Cup | čtvrtý ročník | září 2020 - květen 2021 | hrací místa v Praze, Středočeském, Plzeňském, Karlovarském a Zlínském kraji