1. ROČNÍK - 2017/18 | LETNÍ DARTSCUP 2018 | 2. ROČNÍK - 2018/19 | GENERÁTOR LOSU | GENERÁTOR JACKPOTU
HLAVNÍ STRANA | POŘADÍ MUŽI | POŘADÍ ŽENY | POŘADÍ DVOJICE | ODMĚNY | VÝSLEDKY | TERMÍNY | HRACÍ MÍSTA | PRAVIDLA | SPONZOŘI | E-SHOP
 
 
VÝSLEDKY TURNAJŮ
 
 TERMÍN HRACÍ MÍSTO TURNAJE FOTOGRAFIE 
8.6. 12:00 Restaurace U Jána
Jateční 854, 280 02 Kolín
501 double out - muži
501 double out - ženy
501 double out - dvojice
 
31.5. 19:30 Saloon Brandýs
Na Kopečku 200, 250 01 Brandýs n.L.
501 double out - smíšený
split score - smíšený
 
31.5. 19:00 Hospoda Na sídlišti
Sídliště 1786, 289 22 Lysá n. L.
501 double out - smíšený
 
31.5. 19:00 Restaurace Černý Orel
Boleslavská 33, 294 42 Luštenice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
31.5. 19:00 Stará hospoda Liblice
Liblice 30, 277 32 Liblice
501 double out - smíšený
501 double out - smíšený
 
31.5. 19:00 Restaurace Na Výsluní
Mělnická 98 Vysoká Libeň 277 38
501 double out - smíšený
 
31.5. 18:00 Restaurace U Jána
Jateční 854, 280 02 Kolín
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
30.5. 19:00 Restaurace Homolka
Nerudova 1426, 250 82 Úvaly
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
30.5. 18:00 Hospoda Na Návsi
Dvory 7, 288 02 Dvory
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
29.5. 19:00 Svémky U Tichnů
Svémyslice 1, 250 91 Svémyslice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
29.5. 19:00 Hospoda Na sídlišti
Sídliště 1786, 289 22 Lysá n. L.
501 double out - smíšený
 
29.5. 18:30 Bar U Fričů
Pražská 40, 281 04 Plaňany
501 double out - smíšený
 
29.5. 18:00 Klubovna U Haufů
J. Mahena 254, 286 01 Čáslav-Staré Město
501 double out - smíšený
 
29.5. 18:00 Obecní hospoda na Růžku
Hořátev 27, 289 13 Hořátev
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
29.5. 17:00 Sokolovna Řepín
Sokolská 211 Řepín 277 33
501 double out - smíšený
 
28.5. 19:00 Hospoda U Kubelků
Alej J.Wolkera Čelakovice 250 88
501 double out - smíšený
 
28.5. 18:00 Restaurace U Otomanských
Nymburská 132, 289 37 Loučeň
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
28.5. 18:00 TGM Bar Plzeňka
Masarykova 987, 280 02 Kolín
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
27.5. 19:00 Restaurace Homolka
Nerudova 1426, 250 82 Úvaly
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
27.5. 19:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
25.5. 19:00 Bar U Fričů
Pražská 40, 281 04 Plaňany
501 double out - smíšený
 
24.5. 19:30 Saloon Brandýs
Na Kopečku 200, 250 01 Brandýs n.L.
split score - smíšený
501 double out - smíšený
 
24.5. 19:00 Hospoda Na sídlišti
Sídliště 1786, 289 22 Lysá n. L.
501 double out - smíšený
 
24.5. 19:00 Restaurace Černý Orel
Boleslavská 33, 294 42 Luštenice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
24.5. 19:00 Restaurace Na Výsluní
Mělnická 98 Vysoká Libeň 277 38
501 double out - smíšený
 
24.5. 18:00 Hospoda Na Návsi
Dvory 7, 288 02 Dvory
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
24.5. 18:00 Restaurace U Jána
Jateční 854, 280 02 Kolín
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
23.5. 19:00 Restaurace Homolka
Nerudova 1426, 250 82 Úvaly
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
22.5. 19:00 Hospoda Na sídlišti
Sídliště 1786, 289 22 Lysá n. L.
501 double out - smíšený
 
22.5. 19:00 Svémky U Tichnů
Svémyslice 1, 250 91 Svémyslice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
22.5. 19:00 Bar U Fričů
Pražská 40, 281 04 Plaňany
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
22.5. 18:00 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
22.5. 18:00 Klubovna U Haufů
J. Mahena 254, 286 01 Čáslav-Staré Město
501 double out - smíšený
 
22.5. 18:00 Obecní hospoda na Růžku
Hořátev 27, 289 13 Hořátev
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
22.5. 18:00 Restaurace U Otomanských
Nymburská 132, 289 37 Loučeň
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
22.5. 16:45 Sokolovna Řepín
Sokolská 211 Řepín 277 33
501 double out - smíšený
 
21.5. 18:00 TGM Bar Plzeňka
Masarykova 987, 280 02 Kolín
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
20.5. 19:00 Restaurace Homolka
Nerudova 1426, 250 82 Úvaly
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
18.5. 12:00 Hospoda Na Návsi - turnaj MAJOR
Dvory 7, 288 02 Dvory
501 double out - ženy
501 double out - muži
501 double out - dvojice
 
17.5. 19:00 Hospoda Na sídlišti
Sídliště 1786, 289 22 Lysá n. L.
501 double out - smíšený
 
17.5. 19:00 Restaurace Na Výsluní
Mělnická 98 Vysoká Libeň 277 38
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
17.5. 19:00 Bar U Fričů
Pražská 40, 281 04 Plaňany
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
17.5. 19:00 Stará hospoda Liblice
Liblice 30, 277 32 Liblice
501 double out - smíšený
 
17.5. 19:00 Restaurace Černý Orel
Boleslavská 33, 294 42 Luštenice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
17.5. 18:00 Restaurace U Jána
Jateční 854, 280 02 Kolín
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
16.5. 19:00 Restaurace Homolka
Nerudova 1426, 250 82 Úvaly
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
16.5. 18:00 Hospoda Na Návsi
Dvory 7, 288 02 Dvory
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
15.5. 19:00 Svémky U Tichnů
Svémyslice 1, 250 91 Svémyslice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
15.5. 19:00 Hospoda Na sídlišti
Sídliště 1786, 289 22 Lysá n. L.
501 double out - smíšený
 
15.5. 19:00 Bar U Fričů
Pražská 40, 281 04 Plaňany
501 double out - smíšený
 
15.5. 18:00 Obecní hospoda na Růžku
Hořátev 27, 289 13 Hořátev
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
15.5. 18:00 Klubovna U Haufů
J. Mahena 254, 286 01 Čáslav-Staré Město
501 double out - smíšený
 
14.5. 19:00 Hospoda U Kubelků
Alej J.Wolkera Čelakovice 250 88
501 double out - smíšený
 
14.5. 18:00 Restaurace U Otomanských
Nymburská 132, 289 37 Loučeň
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
14.5. 18:00 TGM Bar Plzeňka
Masarykova 987, 280 02 Kolín
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
13.5. 19:00 Restaurace Homolka
Nerudova 1426, 250 82 Úvaly
501 double out - smíšený
jiná hra - smíšený
 
13.5. 19:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
501 double out - smíšený
split score - smíšený
 
11.5. 19:00 Bar U Fričů
Pražská 40, 281 04 Plaňany
501 double out - smíšený
 
11.5. 18:00 Restaurace U Otomanských
Nymburská 132, 289 37 Loučeň
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
11.5. 17:30 Sokolovna Řepín
Sokolská 211 Řepín 277 33
501 double out - smíšený
501 double out - smíšený
 
10.5. 19:30 Saloon Brandýs
Na Kopečku 200, 250 01 Brandýs n.L.
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
10.5. 19:00 Restaurace Černý Orel
Boleslavská 33, 294 42 Luštenice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
10.5. 19:00 Hospoda Na Koupáku
Tyršova 359, 277 11 Neratovice
501 double out - smíšený
 
10.5. 19:00 Hospoda Na sídlišti
Sídliště 1786, 289 22 Lysá n. L.
501 double out - smíšený
 
10.5. 19:00 Restaurace Na Výsluní
Mělnická 98 Vysoká Libeň 277 38
501 double out - smíšený
501 double out - smíšený
 
10.5. 18:00 Restaurace U Jána
Jateční 854, 280 02 Kolín
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
9.5. 19:00 Restaurace Homolka
Nerudova 1426, 250 82 Úvaly
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
9.5. 18:00 Hospoda Na Návsi
Dvory 7, 288 02 Dvory
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
8.5. 19:00 Hospoda Na sídlišti
Sídliště 1786, 289 22 Lysá n. L.
501 double out - smíšený
 
8.5. 19:00 Bar U Fričů
Pražská 40, 281 04 Plaňany
501 double out - smíšený
 
8.5. 19:00 Svémky U Tichnů
Svémyslice 1, 250 91 Svémyslice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
8.5. 18:00 Obecní hospoda na Růžku
Hořátev 27, 289 13 Hořátev
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
8.5. 18:00 Klubovna U Haufů
J. Mahena 254, 286 01 Čáslav-Staré Město
501 double out - smíšený
 
8.5. 16:00 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
7.5. 19:00 Hospoda U Kubelků
Alej J.Wolkera Čelakovice 250 88
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
7.5. 18:00 Restaurace U Otomanských
Nymburská 132, 289 37 Loučeň
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
7.5. 18:00 TGM Bar Plzeňka
Masarykova 987, 280 02 Kolín
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
6.5. 19:00 Restaurace Homolka
Nerudova 1426, 250 82 Úvaly
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
6.5. 19:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
split score - smíšený
501 double out - smíšený
 
6.5. 18:00 Klubovna U Haufů
J. Mahena 254, 286 01 Čáslav-Staré Město
501 double out - smíšený
 
5.5. 17:00 Sokolovna Řepín
Sokolská 211 Řepín 277 33
501 double out - smíšený
501 double out - smíšený
 
4.5. 19:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
4.5. 19:00 Bar U Fričů
Pražská 40, 281 04 Plaňany
501 double out - smíšený
 
4.5. 18:00 Restaurace U Otomanských
Nymburská 132, 289 37 Loučeň
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
4.5. 16:00 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
3.5. 19:30 Saloon Brandýs
Na Kopečku 200, 250 01 Brandýs n.L.
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
3.5. 19:00 Hospoda Na sídlišti
Sídliště 1786, 289 22 Lysá n. L.
501 double out - smíšený
 
3.5. 19:00 Restaurace Černý Orel
Boleslavská 33, 294 42 Luštenice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
3.5. 19:00 Restaurace Na Výsluní
Mělnická 98 Vysoká Libeň 277 38
501 double out - smíšený
501 double out - smíšený
 
3.5. 19:00 Stará hospoda Liblice
Liblice 30, 277 32 Liblice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
3.5. 19:00 Hostinec A. Basaře
Šámalova 13, 250 82 Horoušany
501 double out - smíšený
 
3.5. 18:00 Restaurace U Jána
Jateční 854, 280 02 Kolín
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
2.5. 19:00 Restaurace Homolka
Nerudova 1426, 250 82 Úvaly
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
1.5. 19:00 Svémky U Tichnů
Svémyslice 1, 250 91 Svémyslice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
1.5. 19:00 Hospoda Na sídlišti
Sídliště 1786, 289 22 Lysá n. L.
501 double out - smíšený
 
1.5. 18:00 Bar U Fričů
Pražská 40, 281 04 Plaňany
501 double out - smíšený
 
1.5. 18:00 Klubovna U Haufů
J. Mahena 254, 286 01 Čáslav-Staré Město
501 double out - smíšený
 
1.5. 18:00 Obecní hospoda na Růžku
Hořátev 27, 289 13 Hořátev
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
1.5. 16:00 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
30.4. 18:00 TGM Bar Plzeňka
Masarykova 987, 280 02 Kolín
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
30.4. 18:00 Restaurace U Otomanských
Nymburská 132, 289 37 Loučeň
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
29.4. 19:00 Restaurace Homolka
Nerudova 1426, 250 82 Úvaly
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
27.4. 19:00 Bar U Fričů
Pražská 40, 281 04 Plaňany
501 double out - smíšený
 
27.4. 18:30 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
27.4. 18:00 Restaurace U Otomanských
Nymburská 132, 289 37 Loučeň
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
27.4. 18:00 Restaurace Černý Orel
Boleslavská 33, 294 42 Luštenice
 
27.4. 17:00 Sokolovna Řepín
Sokolská 211 Řepín 277 33
501 double out - smíšený
501 double out - smíšený
 
26.4. 19:00 Restaurace Černý Orel
Boleslavská 33, 294 42 Luštenice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
26.4. 19:00 Restaurace Na Výsluní
Mělnická 98 Vysoká Libeň 277 38
501 double out - smíšený
 
26.4. 19:00 Hospoda Na sídlišti
Sídliště 1786, 289 22 Lysá n. L.
501 double out - smíšený
 
26.4. 18:00 Restaurace U Jána
Jateční 854, 280 02 Kolín
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
25.4. 19:00 Restaurace Homolka
Nerudova 1426, 250 82 Úvaly
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
25.4. 18:00 Hospoda Na Návsi
Dvory 7, 288 02 Dvory
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
24.4. 19:00 Hospoda Na sídlišti
Sídliště 1786, 289 22 Lysá n. L.
501 double out - smíšený
 
24.4. 19:00 Bar U Fričů
Pražská 40, 281 04 Plaňany
501 double out - smíšený
 
24.4. 19:00 Obecní hospoda na Růžku
Hořátev 27, 289 13 Hořátev
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
24.4. 19:00 Svémky U Tichnů
Svémyslice 1, 250 91 Svémyslice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
24.4. 18:00 Klubovna U Haufů
J. Mahena 254, 286 01 Čáslav-Staré Město
501 double out - smíšený
 
23.4. 19:00 Hospoda U Kubelků
Alej J.Wolkera Čelakovice 250 88
501 double out - smíšený
 
23.4. 18:00 TGM Bar Plzeňka
Masarykova 987, 280 02 Kolín
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
23.4. 18:00 Restaurace U Otomanských
Nymburská 132, 289 37 Loučeň
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
22.4. 19:00 Restaurace Homolka
Nerudova 1426, 250 82 Úvaly
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
22.4. 19:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
split score - smíšený
501 double out - smíšený
 
22.4. 18:00 Klubovna U Haufů
J. Mahena 254, 286 01 Čáslav-Staré Město
501 double out - smíšený
 
21.4. 17:00 Sokolovna Řepín
Sokolská 211 Řepín 277 33
501 double out - smíšený
501 double out - smíšený
 
20.4. 12:00 Restaurace Homolka - turnaj MAJOR
Nerudova 1426, 250 82 Úvaly
501 double out - ženy
501 double out - muži
501 double out - dvojice
 
19.4. 19:30 Saloon Brandýs
Na Kopečku 200, 250 01 Brandýs n.L.
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
19.4. 19:00 Hospoda Na sídlišti
Sídliště 1786, 289 22 Lysá n. L.
501 double out - smíšený
 
19.4. 19:00 Hostinec A. Basaře
Šámalova 13, 250 82 Horoušany
501 double out - smíšený
 
19.4. 19:00 Hospoda Na Koupáku
Tyršova 359, 277 11 Neratovice
501 double out - smíšený
 
19.4. 19:00 Restaurace Na Výsluní
Mělnická 98 Vysoká Libeň 277 38
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
19.4. 19:00 Restaurace Černý Orel
Boleslavská 33, 294 42 Luštenice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
19.4. 19:00 Stará hospoda Liblice
Liblice 30, 277 32 Liblice
501 double out - smíšený
501 double out - smíšený
 
19.4. 18:00 Restaurace U Jána
Jateční 854, 280 02 Kolín
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
18.4. 19:00 Restaurace Homolka
Nerudova 1426, 250 82 Úvaly
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
18.4. 18:00 Hospoda Na Návsi
Dvory 7, 288 02 Dvory
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
17.4. 19:00 Hospoda Na sídlišti
Sídliště 1786, 289 22 Lysá n. L.
501 double out - smíšený
 
17.4. 19:00 Bar U Fričů
Pražská 40, 281 04 Plaňany
501 double out - smíšený
 
17.4. 19:00 Obecní hospoda na Růžku
Hořátev 27, 289 13 Hořátev
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
17.4. 19:00 Svémky U Tichnů
Svémyslice 1, 250 91 Svémyslice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
17.4. 18:00 Klubovna U Haufů
J. Mahena 254, 286 01 Čáslav-Staré Město
501 double out - smíšený
 
16.4. 19:00 Hospoda U Kubelků
Alej J.Wolkera Čelakovice 250 88
501 double out - smíšený
 
16.4. 18:00 TGM Bar Plzeňka
Masarykova 987, 280 02 Kolín
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
16.4. 18:00 Restaurace U Otomanských
Nymburská 132, 289 37 Loučeň
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
15.4. 19:00 Restaurace Homolka
Nerudova 1426, 250 82 Úvaly
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
15.4. 18:00 Klubovna U Haufů
J. Mahena 254, 286 01 Čáslav-Staré Město
501 double out - smíšený
 
14.4. 17:30 Sokolovna Řepín
Sokolská 211 Řepín 277 33
501 double out - smíšený
 
13.4. 18:00 Restaurace U Otomanských
Nymburská 132, 289 37 Loučeň
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
13.4. 18:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
501 double out - smíšený
 
13.4. 17:00 Restaurace Černý Orel
Boleslavská 33, 294 42 Luštenice
501 double out - smíšený
 
13.4. 13:00 Restaurace Podbukovina
Dolní Bukovina 42, 295 01 Dolní Bukovina
501 double out - smíšený
 
12.4. 19:30 Saloon Brandýs
Na Kopečku 200, 250 01 Brandýs n.L.
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
12.4. 19:00 Restaurace Na Výsluní
Mělnická 98 Vysoká Libeň 277 38
501 double out - smíšený
501 double out - smíšený
 
12.4. 19:00 Hospoda Na sídlišti
Sídliště 1786, 289 22 Lysá n. L.
501 double out - smíšený
 
12.4. 19:00 Hostinec A. Basaře
Šámalova 13, 250 82 Horoušany
501 double out - smíšený
 
12.4. 19:00 Bar U Fričů
Pražská 40, 281 04 Plaňany
501 double out - smíšený
 
12.4. 19:00 Restaurace Černý Orel
Boleslavská 33, 294 42 Luštenice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
12.4. 18:00 Restaurace U Jána
Jateční 854, 280 02 Kolín
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
11.4. 19:00 Restaurace Homolka
Nerudova 1426, 250 82 Úvaly
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
11.4. 18:00 Hospoda Na Návsi
Dvory 7, 288 02 Dvory
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
10.4. 19:00 Hospoda Na sídlišti
Sídliště 1786, 289 22 Lysá n. L.
501 double out - smíšený
 
10.4. 19:00 Svémky U Tichnů
Svémyslice 1, 250 91 Svémyslice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
10.4. 19:00 Obecní hospoda na Růžku
Hořátev 27, 289 13 Hořátev
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
10.4. 18:00 Klubovna U Haufů
J. Mahena 254, 286 01 Čáslav-Staré Město
501 double out - smíšený
 
10.4. 18:00 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
9.4. 19:00 Hospoda U Kubelků
Alej J.Wolkera Čelakovice 250 88
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
9.4. 18:00 Restaurace U Otomanských
Nymburská 132, 289 37 Loučeň
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
9.4. 18:00 TGM Bar Plzeňka
Masarykova 987, 280 02 Kolín
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
8.4. 19:00 Restaurace Homolka
Nerudova 1426, 250 82 Úvaly
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
8.4. 18:00 Klubovna U Haufů
J. Mahena 254, 286 01 Čáslav-Staré Město
501 double out - smíšený
 
6.4. 19:30 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
split score - smíšený
501 double out - smíšený
 
6.4. 18:00 Stará hospoda Liblice
Liblice 30, 277 32 Liblice
501 double out - smíšený
501 double out - smíšený
 
6.4. 18:00 Restaurace U Otomanských
Nymburská 132, 289 37 Loučeň
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
6.4. 16:00 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
5.4. 19:30 Saloon Brandýs
Na Kopečku 200, 250 01 Brandýs n.L.
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
5.4. 19:00 Hostinec A. Basaře
Šámalova 13, 250 82 Horoušany
501 double out - smíšený
 
5.4. 19:00 Bar U Fričů
Pražská 40, 281 04 Plaňany
501 double out - smíšený
 
5.4. 19:00 Hospoda Na sídlišti
Sídliště 1786, 289 22 Lysá n. L.
501 double out - smíšený
 
5.4. 19:00 Restaurace Na Výsluní
Mělnická 98 Vysoká Libeň 277 38
501 double out - smíšený
 
5.4. 19:00 Restaurace Černý Orel
Boleslavská 33, 294 42 Luštenice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
5.4. 19:00 Hospoda Na Koupáku
Tyršova 359, 277 11 Neratovice
501 double out - smíšený
 
5.4. 18:00 Restaurace U Jána
Jateční 854, 280 02 Kolín
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
5.4. 17:30 Sokolovna Řepín
Sokolská 211 Řepín 277 33
501 double out - smíšený
501 double out - smíšený
 
4.4. 19:00 Mystery Bar
Neratovická 234, 277 13 Kostelec n. L.
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
4.4. 19:00 Restaurace Homolka
Nerudova 1426, 250 82 Úvaly
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
4.4. 18:00 Hospoda Na Návsi
Dvory 7, 288 02 Dvory
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
3.4. 19:00 Obecní hospoda na Růžku
Hořátev 27, 289 13 Hořátev
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
3.4. 19:00 Svémky U Tichnů
Svémyslice 1, 250 91 Svémyslice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
3.4. 19:00 Hospoda Na sídlišti
Sídliště 1786, 289 22 Lysá n. L.
501 double out - smíšený
 
3.4. 18:00 Klubovna U Haufů
J. Mahena 254, 286 01 Čáslav-Staré Město
501 double out - smíšený
 
2.4. 19:00 Hospoda U Kubelků
Alej J.Wolkera Čelakovice 250 88
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
2.4. 18:00 Bar U Fričů
Pražská 40, 281 04 Plaňany
501 double out - smíšený
 
2.4. 18:00 Restaurace U Otomanských
Nymburská 132, 289 37 Loučeň
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
2.4. 18:00 TGM Bar Plzeňka
Masarykova 987, 280 02 Kolín
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
1.4. 19:00 Restaurace Homolka
Nerudova 1426, 250 82 Úvaly
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
1.4. 18:00 Klubovna U Haufů
J. Mahena 254, 286 01 Čáslav-Staré Město
501 double out - smíšený
 
1.4. 15:00 Bar U Fričů
Pražská 40, 281 04 Plaňany
501 double out - smíšený
 
31.3. 14:00 Obecní hospoda na Růžku
Hořátev 27, 289 13 Hořátev
501 double out - smíšený
 
30.3. 18:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
30.3. 18:00 Restaurace U Otomanských
Nymburská 132, 289 37 Loučeň
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
29.3. 20:00 Bar U Fričů
Pražská 40, 281 04 Plaňany
501 double out - smíšený
 
29.3. 19:30 Saloon Brandýs
Na Kopečku 200, 250 01 Brandýs n.L.
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
29.3. 19:00 Hospoda Na sídlišti
Sídliště 1786, 289 22 Lysá n. L.
501 double out - smíšený
 
29.3. 19:00 Restaurace Na Výsluní
Mělnická 98 Vysoká Libeň 277 38
501 double out - smíšený
501 double out - smíšený
 
29.3. 19:00 Restaurace Černý Orel
Boleslavská 33, 294 42 Luštenice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
29.3. 18:00 Restaurace Podbukovina
Dolní Bukovina 42, 295 01 Dolní Bukovina
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
29.3. 18:00 Restaurace U Jána
Jateční 854, 280 02 Kolín
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
29.3. 17:00 Hostinec A. Basaře
Šámalova 13, 250 82 Horoušany
501 double out - smíšený
 
28.3. 19:00 Restaurace Homolka
Nerudova 1426, 250 82 Úvaly
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
28.3. 18:00 Hospoda Na Návsi
Dvory 7, 288 02 Dvory
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
27.3. 19:00 Bar U Fričů
Pražská 40, 281 04 Plaňany
501 double out - smíšený
 
27.3. 19:00 Obecní hospoda na Růžku
Hořátev 27, 289 13 Hořátev
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
27.3. 19:00 Hospoda Na sídlišti
Sídliště 1786, 289 22 Lysá n. L.
501 double out - smíšený
 
27.3. 19:00 Svémky U Tichnů
Svémyslice 1, 250 91 Svémyslice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
27.3. 18:00 Klubovna U Haufů
J. Mahena 254, 286 01 Čáslav-Staré Město
501 double out - smíšený
 
26.3. 19:00 Hospoda U Kubelků
Alej J.Wolkera Čelakovice 250 88
501 double out - smíšený
 
26.3. 18:00 Restaurace U Otomanských
Nymburská 132, 289 37 Loučeň
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
26.3. 18:00 TGM Bar Plzeňka
Masarykova 987, 280 02 Kolín
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
25.3. 19:00 Restaurace Homolka
Nerudova 1426, 250 82 Úvaly
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
25.3. 18:00 Klubovna U Haufů
J. Mahena 254, 286 01 Čáslav-Staré Město
501 double out - smíšený
 
23.3. 12:00 Restaurace U Otomanských - turnaj MAJOR
Nymburská 132, 289 37 Loučeň
501 double out - muži
501 double out - ženy
501 double out - dvojice
 
22.3. 19:30 Saloon Brandýs
Na Kopečku 200, 250 01 Brandýs n.L.
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
22.3. 19:00 Hospoda Na Koupáku
Tyršova 359, 277 11 Neratovice
501 double out - smíšený
 
22.3. 19:00 Restaurace Na Výsluní
Mělnická 98 Vysoká Libeň 277 38
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
22.3. 19:00 Hostinec A. Basaře
Šámalova 13, 250 82 Horoušany
501 double out - smíšený
 
22.3. 19:00 Restaurace Černý Orel
Boleslavská 33, 294 42 Luštenice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
22.3. 19:00 Bar U Fričů
Pražská 40, 281 04 Plaňany
501 double out - smíšený
 
22.3. 19:00 Hospoda Na sídlišti
Sídliště 1786, 289 22 Lysá n. L.
501 double out - smíšený
 
22.3. 18:00 Restaurace Podbukovina
Dolní Bukovina 42, 295 01 Dolní Bukovina
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
22.3. 18:00 Restaurace U Jána
Jateční 854, 280 02 Kolín
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
22.3. 18:00 Stará hospoda Liblice
Liblice 30, 277 32 Liblice
501 double out - smíšený
501 double out - smíšený
 
21.3. 19:00 Restaurace Homolka
Nerudova 1426, 250 82 Úvaly
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
21.3. 19:00 Mystery Bar
Neratovická 234, 277 13 Kostelec n. L.
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
21.3. 18:00 Hospoda Na Návsi
Dvory 7, 288 02 Dvory
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
20.3. 19:00 Svémky U Tichnů
Svémyslice 1, 250 91 Svémyslice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
20.3. 19:00 Hospoda Na sídlišti
Sídliště 1786, 289 22 Lysá n. L.
501 double out - smíšený
 
20.3. 19:00 Obecní hospoda na Růžku
Hořátev 27, 289 13 Hořátev
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
20.3. 19:00 Bar U Fričů
Pražská 40, 281 04 Plaňany
501 double out - smíšený
 
20.3. 18:00 Klubovna U Haufů
J. Mahena 254, 286 01 Čáslav-Staré Město
501 double out - smíšený
 
19.3. 19:00 Hospoda U Kubelků
Alej J.Wolkera Čelakovice 250 88
501 double out - smíšený
 
19.3. 18:00 TGM Bar Plzeňka
Masarykova 987, 280 02 Kolín
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
19.3. 18:00 Restaurace U Otomanských
Nymburská 132, 289 37 Loučeň
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
18.3. 19:00 Restaurace Homolka
Nerudova 1426, 250 82 Úvaly
501 double out - smíšený
split score - smíšený
 
18.3. 19:00 Bar U Fričů
Pražská 40, 281 04 Plaňany
501 double out - smíšený
 
18.3. 18:00 Klubovna U Haufů
J. Mahena 254, 286 01 Čáslav-Staré Město
501 double out - smíšený
 
16.3. 19:00 Restaurace Homolka
Nerudova 1426, 250 82 Úvaly
501 double out - muži
501 double out - ženy
501 double out - dvojice
 
16.3. 18:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
16.3. 18:00 Restaurace U Otomanských
Nymburská 132, 289 37 Loučeň
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
16.3. 17:30 Sokolovna Řepín
Sokolská 211 Řepín 277 33
501 double out - smíšený
501 double out - smíšený
 
15.3. 19:30 Saloon Brandýs
Na Kopečku 200, 250 01 Brandýs n.L.
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
15.3. 19:00 Hospoda Na sídlišti
Sídliště 1786, 289 22 Lysá n. L.
501 double out - smíšený
 
15.3. 19:00 Restaurace Na Výsluní
Mělnická 98 Vysoká Libeň 277 38
501 double out - smíšený
 
15.3. 18:00 Restaurace U Jána
Jateční 854, 280 02 Kolín
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
15.3. 18:00 Restaurace Podbukovina
Dolní Bukovina 42, 295 01 Dolní Bukovina
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
15.3. 18:00 Restaurace Černý Orel
Boleslavská 33, 294 42 Luštenice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
14.3. 19:00 Restaurace Homolka
Nerudova 1426, 250 82 Úvaly
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
14.3. 18:00 Hospoda Na Návsi
Dvory 7, 288 02 Dvory
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
13.3. 19:00 Hospoda Na sídlišti
Sídliště 1786, 289 22 Lysá n. L.
501 double out - smíšený
 
13.3. 19:00 Svémky U Tichnů
Svémyslice 1, 250 91 Svémyslice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
13.3. 19:00 Obecní hospoda na Růžku
Hořátev 27, 289 13 Hořátev
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
13.3. 18:00 Klubovna U Haufů
J. Mahena 254, 286 01 Čáslav-Staré Město
501 double out - smíšený
 
12.3. 19:00 Hospoda U Kubelků
Alej J.Wolkera Čelakovice 250 88
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
12.3. 18:00 Restaurace U Otomanských
Nymburská 132, 289 37 Loučeň
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
11.3. 19:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
11.3. 19:00 Restaurace Homolka
Nerudova 1426, 250 82 Úvaly
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
11.3. 18:00 Klubovna U Haufů
J. Mahena 254, 286 01 Čáslav-Staré Město
501 double out - smíšený
 
10.3. 17:30 Sokolovna Řepín
Sokolská 211 Řepín 277 33
501 double out - smíšený
 
9.3. 18:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
9.3. 18:00 Restaurace U Otomanských
Nymburská 132, 289 37 Loučeň
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
9.3. 16:00 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
9.3. 13:00 Restaurace Podbukovina
Dolní Bukovina 42, 295 01 Dolní Bukovina
501 double out - smíšený
 
8.3. 19:30 Saloon Brandýs
Na Kopečku 200, 250 01 Brandýs n.L.
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
8.3. 19:00 Mystery Bar
Neratovická 234, 277 13 Kostelec n. L.
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
8.3. 19:00 Restaurace Na Výsluní
Mělnická 98 Vysoká Libeň 277 38
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
8.3. 19:00 Hospoda Na sídlišti
Sídliště 1786, 289 22 Lysá n. L.
501 double out - smíšený
 
8.3. 19:00 Restaurace Černý Orel
Boleslavská 33, 294 42 Luštenice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
8.3. 19:00 Hostinec A. Basaře
Šámalova 13, 250 82 Horoušany
501 double out - smíšený
 
8.3. 18:00 Stará hospoda Liblice
Liblice 30, 277 32 Liblice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
8.3. 18:00 Restaurace U Jána
Jateční 854, 280 02 Kolín
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
7.3. 19:00 Restaurace Homolka
Nerudova 1426, 250 82 Úvaly
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
7.3. 18:00 Hospoda Na Návsi
Dvory 7, 288 02 Dvory
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
6.3. 19:00 Svémky U Tichnů
Svémyslice 1, 250 91 Svémyslice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
6.3. 19:00 Hospoda Na sídlišti
Sídliště 1786, 289 22 Lysá n. L.
501 double out - smíšený
 
6.3. 19:00 Bar U Fričů
Pražská 40, 281 04 Plaňany
501 double out - smíšený
 
6.3. 18:00 Klubovna U Haufů
J. Mahena 254, 286 01 Čáslav-Staré Město
501 double out - smíšený
 
6.3. 18:00 Obecní hospoda na Růžku
Hořátev 27, 289 13 Hořátev
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
5.3. 19:00 Hospoda U Kubelků
Alej J.Wolkera Čelakovice 250 88
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
5.3. 18:00 Restaurace U Otomanských
Nymburská 132, 289 37 Loučeň
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
5.3. 18:00 TGM Bar Plzeňka
Masarykova 987, 280 02 Kolín
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
5.3. 17:30 MAX BAR
Máchova 1330, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
4.3. 19:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
split score - smíšený
501 double out - smíšený
 
4.3. 19:00 Restaurace Homolka
Nerudova 1426, 250 82 Úvaly
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
4.3. 18:00 Klubovna U Haufů
J. Mahena 254, 286 01 Čáslav-Staré Město
501 double out - smíšený
 
2.3. 18:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
501 double out - smíšený
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
2.3. 18:00 Restaurace U Otomanských
Nymburská 132, 289 37 Loučeň
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
2.3. 17:00 Restaurace Černý Orel
Boleslavská 33, 294 42 Luštenice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
1.3. 19:30 Saloon Brandýs
Na Kopečku 200, 250 01 Brandýs n.L.
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
1.3. 19:00 Bar U Fričů
Pražská 40, 281 04 Plaňany
501 double out - smíšený
 
1.3. 19:00 Restaurace Na Výsluní
Mělnická 98 Vysoká Libeň 277 38
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
1.3. 19:00 Hospoda U Kocoura
Kozly PSČ 277 15 Kostelecká 12
501 double out - smíšený
 
1.3. 19:00 Restaurace Černý Orel
Boleslavská 33, 294 42 Luštenice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
1.3. 19:00 Hospoda Na sídlišti
Sídliště 1786, 289 22 Lysá n. L.
501 double out - smíšený
 
1.3. 18:00 Restaurace Podbukovina
Dolní Bukovina 42, 295 01 Dolní Bukovina
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
1.3. 18:00 Restaurace U Jána
Jateční 854, 280 02 Kolín
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
1.3. 17:30 Sokolovna Řepín
Sokolská 211 Řepín 277 33
501 double out - smíšený
501 double out - smíšený
 
29.2. 19:00 Restaurace Homolka
Nerudova 1426, 250 82 Úvaly
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
29.2. 18:00 Hospoda Na Návsi
Dvory 7, 288 02 Dvory
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
28.2. 19:00 Hospoda Na sídlišti
Sídliště 1786, 289 22 Lysá n. L.
501 double out - smíšený
 
28.2. 19:00 Svémky U Tichnů
Svémyslice 1, 250 91 Svémyslice
cricket cut throat - smíšený
501 double out - smíšený
 
28.2. 18:00 Klubovna U Haufů
J. Mahena 254, 286 01 Čáslav-Staré Město
501 double out - smíšený
 
28.2. 18:00 Obecní hospoda na Růžku
Hořátev 27, 289 13 Hořátev
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
28.2. 18:00 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
28.2. 17:00 Restaurace Černý Orel
Boleslavská 33, 294 42 Luštenice
501 double out - smíšený
 
27.2. 19:00 Hospoda U Kubelků
Alej J.Wolkera Čelakovice 250 88
501 double out - smíšený
 
27.2. 18:00 TGM Bar Plzeňka
Masarykova 987, 280 02 Kolín
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
26.2. 19:00 Restaurace Homolka
Nerudova 1426, 250 82 Úvaly
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
26.2. 19:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
501 double out - smíšený
split score - smíšený
 
26.2. 18:00 Klubovna U Haufů
J. Mahena 254, 286 01 Čáslav-Staré Město
501 double out - smíšený
 
26.2. 18:00 Restaurace U Otomanských
Nymburská 132, 289 37 Loučeň
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
25.2. 17:30 Sokolovna Řepín
Sokolská 211 Řepín 277 33
501 double out - smíšený
501 double out - smíšený
 
24.2. 18:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
24.2. 16:00 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
23.2. 19:30 Saloon Brandýs
Na Kopečku 200, 250 01 Brandýs n.L.
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
23.2. 19:00 Restaurace Černý Orel
Boleslavská 33, 294 42 Luštenice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
23.2. 19:00 Hospoda Na sídlišti
Sídliště 1786, 289 22 Lysá n. L.
501 double out - smíšený
 
23.2. 19:00 Restaurace Na Výsluní
Mělnická 98 Vysoká Libeň 277 38
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
23.2. 19:00 Mystery Bar
Neratovická 234, 277 13 Kostelec n. L.
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
23.2. 19:00 Hospoda Na Koupáku
Tyršova 359, 277 11 Neratovice
501 double out - smíšený
 
23.2. 18:00 Stará hospoda Liblice
Liblice 30, 277 32 Liblice
501 double out - smíšený
 
23.2. 18:00 Restaurace Podbukovina
Dolní Bukovina 42, 295 01 Dolní Bukovina
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
23.2. 18:00 Restaurace U Jána
Jateční 854, 280 02 Kolín
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
22.2. 19:00 Restaurace Homolka
Nerudova 1426, 250 82 Úvaly
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
22.2. 18:00 Hospoda Na Návsi
Dvory 7, 288 02 Dvory
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
21.2. 19:00 Bar U Fričů
Pražská 40, 281 04 Plaňany
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
21.2. 19:00 Svémky U Tichnů
Svémyslice 1, 250 91 Svémyslice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
21.2. 18:00 Klubovna U Haufů
J. Mahena 254, 286 01 Čáslav-Staré Město
501 double out - smíšený
 
21.2. 18:00 Obecní hospoda na Růžku
Hořátev 27, 289 13 Hořátev
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
20.2. 19:00 Hospoda U Kubelků
Alej J.Wolkera Čelakovice 250 88
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
20.2. 18:00 Restaurace U Otomanských
Nymburská 132, 289 37 Loučeň
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
20.2. 18:00 TGM Bar Plzeňka
Masarykova 987, 280 02 Kolín
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
19.2. 19:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
19.2. 19:00 Restaurace Homolka
Nerudova 1426, 250 82 Úvaly
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
19.2. 18:00 Klubovna U Haufů
J. Mahena 254, 286 01 Čáslav-Staré Město
501 double out - smíšený
 
17.2. 12:00 Sport Club u Stadiónu - turnaj MAJOR
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - muži
501 double out - ženy
501 double out - dvojice
 
16.2. 19:00 Hospoda Na sídlišti
Sídliště 1786, 289 22 Lysá n. L.
501 double out - smíšený
 
16.2. 19:00 Restaurace Černý Orel
Boleslavská 33, 294 42 Luštenice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
16.2. 19:00 Bar U Fričů
Pražská 40, 281 04 Plaňany
501 double out - smíšený
 
16.2. 19:00 Hospoda U Kocoura
Kozly PSČ 277 15 Kostelecká 12
501 double out - smíšený
 
16.2. 19:00 Hostinec A. Basaře
Šámalova 13, 250 82 Horoušany
501 double out - smíšený
 
16.2. 19:00 Restaurace Na Výsluní
Mělnická 98 Vysoká Libeň 277 38
501 double out - smíšený
 
16.2. 18:00 Restaurace U Jána
Jateční 854, 280 02 Kolín
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
16.2. 18:00 Restaurace Podbukovina
Dolní Bukovina 42, 295 01 Dolní Bukovina
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
16.2. 17:30 Sokolovna Řepín
Sokolská 211 Řepín 277 33
501 double out - smíšený
501 double out - smíšený
 
15.2. 19:00 Restaurace Homolka
Nerudova 1426, 250 82 Úvaly
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
15.2. 18:00 Hospoda Na Návsi
Dvory 7, 288 02 Dvory
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
14.2. 19:00 Bar U Fričů
Pražská 40, 281 04 Plaňany
501 double out - smíšený
 
14.2. 19:00 Svémky U Tichnů
Svémyslice 1, 250 91 Svémyslice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
14.2. 18:00 Klubovna U Haufů
J. Mahena 254, 286 01 Čáslav-Staré Město
501 double out - smíšený
 
14.2. 18:00 Obecní hospoda na Růžku
Hořátev 27, 289 13 Hořátev
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
13.2. 19:00 Hospoda U Kubelků
Alej J.Wolkera Čelakovice 250 88
501 double out - smíšený
 
13.2. 18:00 TGM Bar Plzeňka
Masarykova 987, 280 02 Kolín
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
12.2. 19:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
501 double out - smíšený
split score - smíšený
 
12.2. 19:00 Restaurace Homolka
Nerudova 1426, 250 82 Úvaly
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
12.2. 18:00 Klubovna U Haufů
J. Mahena 254, 286 01 Čáslav-Staré Město
501 double out - smíšený
 
12.2. 18:00 Restaurace U Otomanských
Nymburská 132, 289 37 Loučeň
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
10.2. 18:00 Restaurace U Otomanských
Nymburská 132, 289 37 Loučeň
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
10.2. 18:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
10.2. 16:00 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
10.2. 13:00 Restaurace Podbukovina
Dolní Bukovina 42, 295 01 Dolní Bukovina
501 double out - smíšený
 
9.2. 19:30 Saloon Brandýs
Na Kopečku 200, 250 01 Brandýs n.L.
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
9.2. 19:00 Hostinec A. Basaře
Šámalova 13, 250 82 Horoušany
501 double out - smíšený
 
9.2. 19:00 Restaurace Na Výsluní
Mělnická 98 Vysoká Libeň 277 38
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
9.2. 19:00 Hospoda Na sídlišti
Sídliště 1786, 289 22 Lysá n. L.
501 double out - smíšený
 
9.2. 18:00 Stará hospoda Liblice
Liblice 30, 277 32 Liblice
501 double out - smíšený
 
9.2. 18:00 Restaurace Černý Orel
Boleslavská 33, 294 42 Luštenice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
8.2. 19:15 Mystery Bar
Neratovická 234, 277 13 Kostelec n. L.
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
8.2. 19:00 Restaurace Homolka
Nerudova 1426, 250 82 Úvaly
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
8.2. 18:00 Hospoda Na Návsi
Dvory 7, 288 02 Dvory
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
7.2. 19:00 Bar U Fričů
Pražská 40, 281 04 Plaňany
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
7.2. 19:00 Svémky U Tichnů
Svémyslice 1, 250 91 Svémyslice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
7.2. 18:00 Obecní hospoda na Růžku
Hořátev 27, 289 13 Hořátev
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
7.2. 18:00 Klubovna U Haufů
J. Mahena 254, 286 01 Čáslav-Staré Město
501 double out - smíšený
 
7.2. 18:00 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
7.2. 17:00 Restaurace Černý Orel
Boleslavská 33, 294 42 Luštenice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
6.2. 18:00 TGM Bar Plzeňka
Masarykova 987, 280 02 Kolín
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
6.2. 18:00 Restaurace U Otomanských
Nymburská 132, 289 37 Loučeň
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
5.2. 19:00 Restaurace Homolka
Nerudova 1426, 250 82 Úvaly
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
5.2. 19:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
5.2. 18:00 Klubovna U Haufů
J. Mahena 254, 286 01 Čáslav-Staré Město
501 double out - smíšený
 
4.2. 17:30 Sokolovna Řepín
Sokolská 211 Řepín 277 33
501 double out - smíšený
501 double out - smíšený
 
3.2. 18:00 Restaurace U Otomanských
Nymburská 132, 289 37 Loučeň
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
3.2. 18:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
3.2. 16:30 Saloon Brandýs
Na Kopečku 200, 250 01 Brandýs n.L.
501 double out - muži
501 double out - ženy
501 double out - dvojice
 
2.2. 19:00 Restaurace Černý Orel
Boleslavská 33, 294 42 Luštenice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
2.2. 19:00 Hospoda U Kocoura
Kozly PSČ 277 15 Kostelecká 12
501 double out - smíšený
 
2.2. 19:00 Restaurace Na Výsluní
Mělnická 98 Vysoká Libeň 277 38
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
2.2. 19:00 Hospoda Na sídlišti
Sídliště 1786, 289 22 Lysá n. L.
501 double out - smíšený
 
2.2. 18:00 Restaurace Podbukovina
Dolní Bukovina 42, 295 01 Dolní Bukovina
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
2.2. 18:00 Restaurace U Jána
Jateční 854, 280 02 Kolín
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
1.2. 19:00 Restaurace Homolka
Nerudova 1426, 250 82 Úvaly
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
1.2. 19:00 Bar U Fričů
Pražská 40, 281 04 Plaňany
501 double out - smíšený
 
1.2. 18:00 Hospoda Na Návsi
Dvory 7, 288 02 Dvory
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
31.1. 19:00 Svémky U Tichnů
Svémyslice 1, 250 91 Svémyslice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
31.1. 18:15 Klubovna U Haufů
J. Mahena 254, 286 01 Čáslav-Staré Město
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
31.1. 18:00 Obecní hospoda na Růžku
Hořátev 27, 289 13 Hořátev
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
30.1. 19:00 Hospoda U Kubelků
Alej J.Wolkera Čelakovice 250 88
501 double out - smíšený
split score - smíšený
 
30.1. 18:00 TGM Bar Plzeňka
Masarykova 987, 280 02 Kolín
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
29.1. 19:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
501 double out - smíšený
split score - smíšený
 
29.1. 19:00 Restaurace Homolka
Nerudova 1426, 250 82 Úvaly
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
29.1. 18:15 Klubovna U Haufů
J. Mahena 254, 286 01 Čáslav-Staré Město
501 double out - smíšený
 
29.1. 18:00 Restaurace U Otomanských
Nymburská 132, 289 37 Loučeň
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
27.1. 12:00 Hospoda Na Návsi - turnaj MAJOR - turnaj ROYAL MAJOR
Dvory 7, 288 02 Dvory
501 double out - muži
501 double out - ženy
501 double out - dvojice
 
26.1. 19:30 Saloon Brandýs
Na Kopečku 200, 250 01 Brandýs n.L.
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
26.1. 19:00 Restaurace Černý Orel
Boleslavská 33, 294 42 Luštenice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
26.1. 19:00 Hospoda Na Koupáku
Tyršova 359, 277 11 Neratovice
501 double out - smíšený
 
26.1. 19:00 Hospoda Na sídlišti
Sídliště 1786, 289 22 Lysá n. L.
501 double out - smíšený
 
26.1. 19:00 Restaurace Na Výsluní
Mělnická 98 Vysoká Libeň 277 38
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
26.1. 18:00 Restaurace Podbukovina
Dolní Bukovina 42, 295 01 Dolní Bukovina
split score - smíšený
501 double out - smíšený
 
26.1. 18:00 Stará hospoda Liblice
Liblice 30, 277 32 Liblice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
25.1. 19:00 Restaurace Homolka
Nerudova 1426, 250 82 Úvaly
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
24.1. 19:00 Bar U Fričů
Pražská 40, 281 04 Plaňany
501 double out - smíšený
 
24.1. 19:00 Svémky U Tichnů
Svémyslice 1, 250 91 Svémyslice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
24.1. 18:15 Klubovna U Haufů
J. Mahena 254, 286 01 Čáslav-Staré Město
501 double out - smíšený
 
24.1. 18:00 Obecní hospoda na Růžku
Hořátev 27, 289 13 Hořátev
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
24.1. 18:00 Hospoda Na Návsi
Dvory 7, 288 02 Dvory
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
23.1. 19:00 Hospoda U Kubelků
Alej J.Wolkera Čelakovice 250 88
501 double out - smíšený
501 double out - smíšený
 
23.1. 18:00 TGM Bar Plzeňka
Masarykova 987, 280 02 Kolín
501 double out - smíšený
 
23.1. 18:00 Restaurace U Otomanských
Nymburská 132, 289 37 Loučeň
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
22.1. 19:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
22.1. 19:00 Restaurace Homolka
Nerudova 1426, 250 82 Úvaly
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
22.1. 18:15 Klubovna U Haufů
J. Mahena 254, 286 01 Čáslav-Staré Město
501 double out - smíšený
 
20.1. 12:00 Restaurace Homolka - turnaj MAJOR
Nerudova 1426, 250 82 Úvaly
501 double out - ženy
501 double out - muži
501 double out - dvojice
 
19.1. 19:00 Restaurace Na Výsluní
Mělnická 98 Vysoká Libeň 277 38
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
19.1. 19:00 Hostinec A. Basaře
Šámalova 13, 250 82 Horoušany
501 double out - smíšený
 
19.1. 19:00 Hospoda U Kocoura
Kozly PSČ 277 15 Kostelecká 12
501 double out - smíšený
 
19.1. 19:00 Hospoda Na sídlišti
Sídliště 1786, 289 22 Lysá n. L.
501 double out - smíšený
 
19.1. 19:00 Bar U Fričů
Pražská 40, 281 04 Plaňany
501 double out - smíšený
 
19.1. 19:00 Restaurace Černý Orel
Boleslavská 33, 294 42 Luštenice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
19.1. 18:00 Restaurace Podbukovina
Dolní Bukovina 42, 295 01 Dolní Bukovina
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
19.1. 18:00 Restaurace U Jána
Jateční 854, 280 02 Kolín
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
18.1. 19:00 Restaurace Homolka
Nerudova 1426, 250 82 Úvaly
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
18.1. 18:00 Hospoda Na Návsi
Dvory 7, 288 02 Dvory
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
17.1. 19:00 Svémky U Tichnů
Svémyslice 1, 250 91 Svémyslice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
17.1. 19:00 Bar U Fričů
Pražská 40, 281 04 Plaňany
501 double out - smíšený
 
17.1. 18:15 Klubovna U Haufů
J. Mahena 254, 286 01 Čáslav-Staré Město
501 double out - smíšený
 
17.1. 18:00 Obecní hospoda na Růžku
Hořátev 27, 289 13 Hořátev
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
17.1. 18:00 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
16.1. 19:00 Hospoda U Kubelků
Alej J.Wolkera Čelakovice 250 88
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
16.1. 18:00 TGM Bar Plzeňka
Masarykova 987, 280 02 Kolín
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
15.1. 19:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
15.1. 19:00 Restaurace Homolka
Nerudova 1426, 250 82 Úvaly
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
15.1. 18:15 Klubovna U Haufů
J. Mahena 254, 286 01 Čáslav-Staré Město
501 double out - smíšený
 
15.1. 18:00 Restaurace U Otomanských
Nymburská 132, 289 37 Loučeň
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
13.1. 18:00 Restaurace U Otomanských
Nymburská 132, 289 37 Loučeň
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
13.1. 18:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
13.1. 18:00 Bar U Fričů
Pražská 40, 281 04 Plaňany
501 double out - smíšený
 
13.1. 17:30 Sokolovna Řepín
Sokolská 211 Řepín 277 33
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
13.1. 16:00 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
12.1. 19:30 Saloon Brandýs
Na Kopečku 200, 250 01 Brandýs n.L.
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
12.1. 19:00 Restaurace Na Výsluní
Mělnická 98 Vysoká Libeň 277 38
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
12.1. 19:00 Hostinec A. Basaře
Šámalova 13, 250 82 Horoušany
501 double out - smíšený
 
12.1. 19:00 Hospoda Na Koupáku
Tyršova 359, 277 11 Neratovice
501 double out - smíšený
 
12.1. 19:00 Hospoda Na sídlišti
Sídliště 1786, 289 22 Lysá n. L.
501 double out - smíšený
 
12.1. 19:00 Restaurace Černý Orel
Boleslavská 33, 294 42 Luštenice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
12.1. 19:00 MAX BAR
Máchova 1330, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
12.1. 18:00 Stará hospoda Liblice
Liblice 30, 277 32 Liblice
501 double out - smíšený
 
11.1. 19:00 Mystery Bar
Neratovická 234, 277 13 Kostelec n. L.
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
11.1. 19:00 Restaurace Homolka
Nerudova 1426, 250 82 Úvaly
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
11.1. 18:00 Hospoda Na Návsi
Dvory 7, 288 02 Dvory
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
10.1. 19:00 Svémky U Tichnů
Svémyslice 1, 250 91 Svémyslice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
10.1. 18:15 Klubovna U Haufů
J. Mahena 254, 286 01 Čáslav-Staré Město
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
10.1. 18:00 Obecní hospoda na Růžku
Hořátev 27, 289 13 Hořátev
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
9.1. 19:00 Hospoda U Kubelků
Alej J.Wolkera Čelakovice 250 88
501 double out - smíšený
 
9.1. 18:00 TGM Bar Plzeňka
Masarykova 987, 280 02 Kolín
501 double out - smíšený
 
9.1. 18:00 Restaurace U Otomanských
Nymburská 132, 289 37 Loučeň
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
8.1. 19:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
8.1. 19:00 Restaurace Homolka
Nerudova 1426, 250 82 Úvaly
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
8.1. 18:15 Klubovna U Haufů
J. Mahena 254, 286 01 Čáslav-Staré Město
501 double out - smíšený
 
6.1. 18:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
6.1. 18:00 Restaurace U Otomanských
Nymburská 132, 289 37 Loučeň
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
6.1. 17:30 Sokolovna Řepín
Sokolská 211 Řepín 277 33
501 double out - smíšený
501 double out - smíšený
 
6.1. 13:00 Restaurace Podbukovina
Dolní Bukovina 42, 295 01 Dolní Bukovina
501 double out - smíšený
 
5.1. 19:00 Hostinec A. Basaře
Šámalova 13, 250 82 Horoušany
501 double out - smíšený
 
5.1. 19:00 Hospoda Na sídlišti
Sídliště 1786, 289 22 Lysá n. L.
501 double out - smíšený
 
5.1. 19:00 Restaurace Černý Orel
Boleslavská 33, 294 42 Luštenice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
5.1. 18:00 Restaurace Na Výsluní
Mělnická 98 Vysoká Libeň 277 38
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
5.1. 18:00 Restaurace U Jána
Jateční 854, 280 02 Kolín
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
4.1. 19:00 Restaurace Homolka
Nerudova 1426, 250 82 Úvaly
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
4.1. 18:00 Hospoda Na Návsi
Dvory 7, 288 02 Dvory
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
3.1. 19:00 Svémky U Tichnů
Svémyslice 1, 250 91 Svémyslice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
3.1. 18:15 Klubovna U Haufů
J. Mahena 254, 286 01 Čáslav-Staré Město
501 double out - smíšený
 
3.1. 18:00 Obecní hospoda na Růžku
Hořátev 27, 289 13 Hořátev
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
2.1. 19:00 Hospoda U Kubelků
Alej J.Wolkera Čelakovice 250 88
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
2.1. 18:15 Klubovna U Haufů
J. Mahena 254, 286 01 Čáslav-Staré Město
501 double out - smíšený
 
2.1. 18:00 Restaurace U Otomanských
Nymburská 132, 289 37 Loučeň
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
1.1. 19:00 Restaurace Homolka
Nerudova 1426, 250 82 Úvaly
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
31.12. 17:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
501 double out - smíšený
 
30.12. 18:00 Restaurace U Otomanských
Nymburská 132, 289 37 Loučeň
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
30.12. 17:00 Sokolovna Řepín
Sokolská 211 Řepín 277 33
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
30.12. 16:00 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
29.12. 19:00 Restaurace Černý Orel
Boleslavská 33, 294 42 Luštenice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
29.12. 17:00 Hostinec A. Basaře
Šámalova 13, 250 82 Horoušany
501 double out - smíšený
 
29.12. 17:00 Svémky U Tichnů
Svémyslice 1, 250 91 Svémyslice
cricket - muži
cricket - ženy
 
28.12. 19:00 Restaurace Homolka
Nerudova 1426, 250 82 Úvaly
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
27.12. 19:00 Svémky U Tichnů
Svémyslice 1, 250 91 Svémyslice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
27.12. 18:15 Klubovna U Haufů
J. Mahena 254, 286 01 Čáslav-Staré Město
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
26.12. 18:15 Klubovna U Haufů
J. Mahena 254, 286 01 Čáslav-Staré Město
501 double out - smíšený
 
26.12. 18:00 Bar U Fričů
Pražská 40, 281 04 Plaňany
501 double out - smíšený
 
25.12. 19:00 Restaurace Homolka
Nerudova 1426, 250 82 Úvaly
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
23.12. 18:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
501 double out - smíšený
split score - smíšený
 
23.12. 15:00 Restaurace Černý Orel
Boleslavská 33, 294 42 Luštenice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
22.12. 19:00 Hostinec A. Basaře
Šámalova 13, 250 82 Horoušany
501 double out - smíšený
 
22.12. 19:00 Restaurace Černý Orel
Boleslavská 33, 294 42 Luštenice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
22.12. 19:00 Hospoda Na sídlišti
Sídliště 1786, 289 22 Lysá n. L.
501 double out - smíšený
 
22.12. 18:00 Restaurace U Jána
Jateční 854, 280 02 Kolín
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
22.12. 18:00 Restaurace Podbukovina
Dolní Bukovina 42, 295 01 Dolní Bukovina
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
21.12. 19:00 Restaurace Homolka
Nerudova 1426, 250 82 Úvaly
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
21.12. 19:00 Mystery Bar
Neratovická 234, 277 13 Kostelec n. L.
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
21.12. 18:00 Hospoda Na Návsi
Dvory 7, 288 02 Dvory
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
20.12. 19:00 Svémky U Tichnů
Svémyslice 1, 250 91 Svémyslice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
20.12. 19:00 Bar U Fričů
Pražská 40, 281 04 Plaňany
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
20.12. 18:15 Klubovna U Haufů
J. Mahena 254, 286 01 Čáslav-Staré Město
501 double out - smíšený
 
20.12. 18:00 Obecní hospoda na Růžku
Hořátev 27, 289 13 Hořátev
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
19.12. 19:00 Hospoda U Kubelků
Alej J.Wolkera Čelakovice 250 88
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
19.12. 18:00 Restaurace U Otomanských
Nymburská 132, 289 37 Loučeň
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
18.12. 19:00 Restaurace Homolka
Nerudova 1426, 250 82 Úvaly
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
18.12. 18:15 Klubovna U Haufů
J. Mahena 254, 286 01 Čáslav-Staré Město
501 double out - smíšený
 
16.12. 12:00 Hospoda U Kubelků - turnaj MAJOR
Alej J.Wolkera Čelakovice 250 88
501 double out - smíšený
501 double out - ženy
501 double out - dvojice
 
15.12. 19:00 Hospoda Na sídlišti
Sídliště 1786, 289 22 Lysá n. L.
501 double out - smíšený
 
15.12. 19:00 Hospoda Na Koupáku
Tyršova 359, 277 11 Neratovice
501 double out - smíšený
 
15.12. 18:00 Stará hospoda Liblice
Liblice 30, 277 32 Liblice
501 double out - smíšený
 
15.12. 18:00 Restaurace Podbukovina
Dolní Bukovina 42, 295 01 Dolní Bukovina
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
14.12. 19:00 Restaurace Homolka
Nerudova 1426, 250 82 Úvaly
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
14.12. 19:00 Mystery Bar
Neratovická 234, 277 13 Kostelec n. L.
501 double out - smíšený
split score - smíšený
 
14.12. 18:00 Hospoda Na Návsi
Dvory 7, 288 02 Dvory
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
13.12. 19:00 Svémky U Tichnů
Svémyslice 1, 250 91 Svémyslice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
13.12. 18:00 Obecní hospoda na Růžku
Hořátev 27, 289 13 Hořátev
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
13.12. 18:00 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
12.12. 19:00 Hospoda U Kubelků
Alej J.Wolkera Čelakovice 250 88
501 double out - smíšený
 
12.12. 18:00 Restaurace U Otomanských
Nymburská 132, 289 37 Loučeň
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
11.12. 19:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
11.12. 19:00 Restaurace Homolka
Nerudova 1426, 250 82 Úvaly
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
11.12. 18:15 Klubovna U Haufů
J. Mahena 254, 286 01 Čáslav-Staré Město
501 double out - smíšený
 
9.12. 19:00 Bar U Fričů
Pražská 40, 281 04 Plaňany
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
9.12. 18:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
9.12. 18:00 Restaurace U Otomanských
Nymburská 132, 289 37 Loučeň
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
8.12. 19:00 Hostinec A. Basaře
Šámalova 13, 250 82 Horoušany
501 double out - smíšený
 
8.12. 19:00 Restaurace Černý Orel
Boleslavská 33, 294 42 Luštenice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
8.12. 19:00 Hospoda U Kocoura
Kozly PSČ 277 15 Kostelecká 12
501 double out - smíšený
 
8.12. 19:00 Hospoda Na sídlišti
Sídliště 1786, 289 22 Lysá n. L.
501 double out - smíšený
 
8.12. 17:30 Sokolovna Řepín
Sokolská 211 Řepín 277 33
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
7.12. 19:00 Restaurace Homolka
Nerudova 1426, 250 82 Úvaly
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
7.12. 19:00 Restaurace U Jána
Jateční 854, 280 02 Kolín
501 double out - smíšený
 
7.12. 18:00 Hospoda Na Návsi
Dvory 7, 288 02 Dvory
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
6.12. 19:00 Svémky U Tichnů
Svémyslice 1, 250 91 Svémyslice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
6.12. 18:15 Klubovna U Haufů
J. Mahena 254, 286 01 Čáslav-Staré Město
501 double out - smíšený
 
6.12. 18:00 Obecní hospoda na Růžku
Hořátev 27, 289 13 Hořátev
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
6.12. 18:00 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
5.12. 18:00 TGM Bar Plzeňka
Masarykova 987, 280 02 Kolín
501 double out - smíšený
 
5.12. 18:00 Restaurace U Otomanských
Nymburská 132, 289 37 Loučeň
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
4.12. 19:00 Restaurace Homolka
Nerudova 1426, 250 82 Úvaly
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
4.12. 19:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
4.12. 18:15 Klubovna U Haufů
J. Mahena 254, 286 01 Čáslav-Staré Město
501 double out - smíšený
 
3.12. 17:00 Sokolovna Řepín
Sokolská 211 Řepín 277 33
501 double out - smíšený
501 double out - smíšený
 
2.12. 18:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
2.12. 18:00 Restaurace U Otomanských
Nymburská 132, 289 37 Loučeň
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
2.12. 16:00 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
2.12. 15:00 Restaurace Černý Orel
Boleslavská 33, 294 42 Luštenice
501 double out - smíšený
 
1.12. 19:30 Saloon Brandýs
Na Kopečku 200, 250 01 Brandýs n.L.
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
1.12. 19:00 Hospoda Na sídlišti
Sídliště 1786, 289 22 Lysá n. L.
501 double out - smíšený
 
1.12. 19:00 Hospoda Na Koupáku
Tyršova 359, 277 11 Neratovice
501 double out - smíšený
 
1.12. 19:00 Restaurace Černý Orel
Boleslavská 33, 294 42 Luštenice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
1.12. 19:00 Hostinec A. Basaře
Šámalova 13, 250 82 Horoušany
501 double out - smíšený
 
1.12. 18:00 Stará hospoda Liblice
Liblice 30, 277 32 Liblice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
1.12. 18:00 Restaurace Podbukovina
Dolní Bukovina 42, 295 01 Dolní Bukovina
501 double out - smíšený
 
30.11. 19:00 Restaurace Homolka
Nerudova 1426, 250 82 Úvaly
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
30.11. 19:00 Mystery Bar
Neratovická 234, 277 13 Kostelec n. L.
501 double out - smíšený
 
30.11. 18:00 Hospoda Na Návsi
Dvory 7, 288 02 Dvory
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
29.11. 19:00 Svémky U Tichnů
Svémyslice 1, 250 91 Svémyslice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
29.11. 19:00 Bar U Fričů
Pražská 40, 281 04 Plaňany
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
29.11. 18:15 Klubovna U Haufů
J. Mahena 254, 286 01 Čáslav-Staré Město
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
29.11. 18:00 Obecní hospoda na Růžku
Hořátev 27, 289 13 Hořátev
501 single out - smíšený
501 double out - dvojice
 
28.11. 19:00 Hospoda U Kubelků
Alej J.Wolkera Čelakovice 250 88
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
28.11. 18:00 Restaurace U Otomanských
Nymburská 132, 289 37 Loučeň
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
27.11. 19:00 Restaurace Homolka
Nerudova 1426, 250 82 Úvaly
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
27.11. 19:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
27.11. 18:15 Klubovna U Haufů
J. Mahena 254, 286 01 Čáslav-Staré Město
501 double out - smíšený
 
25.11. 20:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
25.11. 17:00 Sokolovna Řepín
Sokolská 211 Řepín 277 33
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
24.11. 19:00 Hospoda U Kocoura
Kozly PSČ 277 15 Kostelecká 12
501 double out - smíšený
 
24.11. 19:00 Hospoda Na sídlišti
Sídliště 1786, 289 22 Lysá n. L.
501 double out - smíšený
 
24.11. 19:00 Hostinec A. Basaře
Šámalova 13, 250 82 Horoušany
501 double out - smíšený
 
24.11. 19:00 Restaurace Černý Orel
Boleslavská 33, 294 42 Luštenice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
24.11. 18:00 Restaurace U Otomanských
Nymburská 132, 289 37 Loučeň
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
23.11. 19:00 Restaurace Homolka
Nerudova 1426, 250 82 Úvaly
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
23.11. 19:00 Restaurace U Jána
Jateční 854, 280 02 Kolín
501 double out - smíšený
 
23.11. 18:00 Hospoda Na Návsi
Dvory 7, 288 02 Dvory
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
22.11. 19:00 Svémky U Tichnů
Svémyslice 1, 250 91 Svémyslice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
22.11. 18:15 Klubovna U Haufů
J. Mahena 254, 286 01 Čáslav-Staré Město
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
22.11. 18:00 Obecní hospoda na Růžku
Hořátev 27, 289 13 Hořátev
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
22.11. 18:00 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
21.11. 19:00 Hospoda U Kubelků
Alej J.Wolkera Čelakovice 250 88
501 double out - smíšený
501 master out - smíšený
 
21.11. 18:00 Restaurace U Otomanských
Nymburská 132, 289 37 Loučeň
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
21.11. 18:00 TGM Bar Plzeňka
Masarykova 987, 280 02 Kolín
501 double out - smíšený
 
20.11. 19:00 Restaurace Homolka
Nerudova 1426, 250 82 Úvaly
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
20.11. 19:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
501 double out - smíšený
split score - smíšený
 
20.11. 18:15 Klubovna U Haufů
J. Mahena 254, 286 01 Čáslav-Staré Město
501 double out - smíšený
 
18.11. 12:00 Sport Club u Stadiónu - turnaj MAJOR
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - muži
501 double out - ženy
501 double out - dvojice
 
17.11. 19:30 Saloon Brandýs
Na Kopečku 200, 250 01 Brandýs n.L.
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
17.11. 19:00 Restaurace Černý Orel
Boleslavská 33, 294 42 Luštenice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
17.11. 19:00 Hospoda Na Koupáku
Tyršova 359, 277 11 Neratovice
501 double out - smíšený
 
17.11. 19:00 Hostinec A. Basaře
Šámalova 13, 250 82 Horoušany
501 double out - smíšený
 
17.11. 19:00 Hospoda Na sídlišti
Sídliště 1786, 289 22 Lysá n. L.
501 double out - smíšený
 
17.11. 18:00 Restaurace Podbukovina
Dolní Bukovina 42, 295 01 Dolní Bukovina
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
17.11. 18:00 Restaurace Na Výsluní
Mělnická 98 Vysoká Libeň 277 38
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
17.11. 18:00 Stará hospoda Liblice
Liblice 30, 277 32 Liblice
501 double out - ženy
501 double out - muži
501 double out - dvojice
 
17.11. 14:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
501 double out - smíšený
split score - smíšený
 
16.11. 19:00 Restaurace Homolka
Nerudova 1426, 250 82 Úvaly
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
16.11. 18:00 Hospoda Na Návsi
Dvory 7, 288 02 Dvory
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
16.11. 18:00 Sokolovna Řepín
Sokolská 211 Řepín 277 33
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
15.11. 19:00 Svémky U Tichnů
Svémyslice 1, 250 91 Svémyslice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
15.11. 18:15 Klubovna U Haufů
J. Mahena 254, 286 01 Čáslav-Staré Město
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
15.11. 18:00 Obecní hospoda na Růžku
Hořátev 27, 289 13 Hořátev
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
15.11. 18:00 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
501 double out - smíšený
 
14.11. 19:00 Hospoda U Kubelků
Alej J.Wolkera Čelakovice 250 88
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
14.11. 18:00 Restaurace U Otomanských
Nymburská 132, 289 37 Loučeň
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
14.11. 18:00 TGM Bar Plzeňka
Masarykova 987, 280 02 Kolín
501 double out - smíšený
 
13.11. 19:00 Restaurace Homolka
Nerudova 1426, 250 82 Úvaly
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
13.11. 19:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
501 double out - smíšený
split score - smíšený
 
13.11. 18:15 Klubovna U Haufů
J. Mahena 254, 286 01 Čáslav-Staré Město
501 double out - smíšený
 
11.11. 19:00 Bar U Fričů
Pražská 40, 281 04 Plaňany
501 double out - smíšený
 
11.11. 18:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
11.11. 18:00 Restaurace U Otomanských
Nymburská 132, 289 37 Loučeň
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
11.11. 13:00 Restaurace Podbukovina
Dolní Bukovina 42, 295 01 Dolní Bukovina
501 double out - smíšený
 
10.11. 19:00 Restaurace Černý Orel
Boleslavská 33, 294 42 Luštenice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
10.11. 19:00 Hospoda Na sídlišti
Sídliště 1786, 289 22 Lysá n. L.
501 double out - smíšený
 
10.11. 19:00 Hospoda U Kocoura
Kozly PSČ 277 15 Kostelecká 12
501 double out - smíšený
 
10.11. 19:00 Restaurace Na Výsluní
Mělnická 98 Vysoká Libeň 277 38
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
9.11. 19:00 Restaurace U Jána
Jateční 854, 280 02 Kolín
501 double out - smíšený
 
9.11. 19:00 Restaurace Homolka
Nerudova 1426, 250 82 Úvaly
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
9.11. 18:00 Hospoda Na Návsi
Dvory 7, 288 02 Dvory
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
8.11. 19:00 Svémky U Tichnů
Svémyslice 1, 250 91 Svémyslice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
8.11. 18:15 Klubovna U Haufů
J. Mahena 254, 286 01 Čáslav-Staré Město
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
8.11. 18:00 Obecní hospoda na Růžku
Hořátev 27, 289 13 Hořátev
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
7.11. 19:00 Hospoda U Kubelků
Alej J.Wolkera Čelakovice 250 88
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
7.11. 18:00 Restaurace U Otomanských
Nymburská 132, 289 37 Loučeň
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
7.11. 18:00 TGM Bar Plzeňka
Masarykova 987, 280 02 Kolín
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
6.11. 19:00 Restaurace Homolka
Nerudova 1426, 250 82 Úvaly
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
6.11. 19:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
501 double out - smíšený
split score - smíšený
 
6.11. 18:15 Klubovna U Haufů
J. Mahena 254, 286 01 Čáslav-Staré Město
501 double out - smíšený
 
4.11. 18:00 Bar U Fričů
Pražská 40, 281 04 Plaňany
501 double out - smíšený
 
4.11. 18:00 Restaurace U Otomanských
Nymburská 132, 289 37 Loučeň
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
4.11. 18:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
4.11. 17:00 Sokolovna Řepín
Sokolská 211 Řepín 277 33
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
4.11. 16:00 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
4.11. 15:00 Restaurace Černý Orel
Boleslavská 33, 294 42 Luštenice
501 double out - smíšený
split score - smíšený
 
3.11. 19:00 Restaurace Černý Orel
Boleslavská 33, 294 42 Luštenice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
3.11. 19:00 Saloon Brandýs
Na Kopečku 200, 250 01 Brandýs n.L.
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
3.11. 19:00 Hostinec A. Basaře
Šámalova 13, 250 82 Horoušany
501 double out - smíšený
 
3.11. 19:00 Hospoda Na sídlišti
Sídliště 1786, 289 22 Lysá n. L.
501 double out - smíšený
 
3.11. 18:00 Restaurace Na Výsluní
Mělnická 98 Vysoká Libeň 277 38
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
3.11. 18:00 Stará hospoda Liblice
Liblice 30, 277 32 Liblice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
3.11. 18:00 Restaurace Podbukovina
Dolní Bukovina 42, 295 01 Dolní Bukovina
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
2.11. 19:00 Restaurace Homolka
Nerudova 1426, 250 82 Úvaly
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
2.11. 19:00 Mystery Bar
Neratovická 234, 277 13 Kostelec n. L.
501 double out - smíšený
 
2.11. 18:00 Hospoda Na Návsi
Dvory 7, 288 02 Dvory
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
1.11. 19:00 Svémky U Tichnů
Svémyslice 1, 250 91 Svémyslice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
1.11. 18:15 Klubovna U Haufů
J. Mahena 254, 286 01 Čáslav-Staré Město
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
1.11. 18:00 Obecní hospoda na Růžku
Hořátev 27, 289 13 Hořátev
501 single out - smíšený
501 double out - dvojice
 
1.11. 18:00 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
31.10. 19:00 Hospoda U Kubelků
Alej J.Wolkera Čelakovice 250 88
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
31.10. 18:00 Restaurace U Otomanských
Nymburská 132, 289 37 Loučeň
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
31.10. 18:00 TGM Bar Plzeňka
Masarykova 987, 280 02 Kolín
501 double out - smíšený
 
30.10. 19:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
30.10. 19:00 Restaurace Homolka
Nerudova 1426, 250 82 Úvaly
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
30.10. 18:15 Klubovna U Haufů
J. Mahena 254, 286 01 Čáslav-Staré Město
501 double out - smíšený
 
28.10. 18:00 Restaurace U Otomanských
Nymburská 132, 289 37 Loučeň
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
28.10. 18:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
28.10. 15:00 MAX BAR
Máchova 1330, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
27.10. 19:00 Restaurace Černý Orel
Boleslavská 33, 294 42 Luštenice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
27.10. 19:00 Hospoda Na sídlišti
Sídliště 1786, 289 22 Lysá n. L.
501 double out - smíšený
 
27.10. 19:00 Hostinec A. Basaře
Šámalova 13, 250 82 Horoušany
501 double out - smíšený
 
27.10. 19:00 Restaurace Na Výsluní
Mělnická 98 Vysoká Libeň 277 38
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
27.10. 18:00 Restaurace Podbukovina
Dolní Bukovina 42, 295 01 Dolní Bukovina
501 double out - smíšený
split score - smíšený
 
27.10. 8:00 Hospoda U Kubelků
Alej J.Wolkera Čelakovice 250 88
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
26.10. 19:00 Mystery Bar
Neratovická 234, 277 13 Kostelec n. L.
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
26.10. 19:00 Restaurace Homolka
Nerudova 1426, 250 82 Úvaly
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
26.10. 19:00 Restaurace U Jána
Jateční 854, 280 02 Kolín
501 double out - smíšený
 
26.10. 18:00 Hospoda Na Návsi
Dvory 7, 288 02 Dvory
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
25.10. 19:00 Svémky U Tichnů
Svémyslice 1, 250 91 Svémyslice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
25.10. 19:00 Obecní hospoda na Růžku
Hořátev 27, 289 13 Hořátev
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
25.10. 18:00 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
24.10. 18:00 TGM Bar Plzeňka
Masarykova 987, 280 02 Kolín
501 double out - smíšený
 
24.10. 18:00 Restaurace U Otomanských
Nymburská 132, 289 37 Loučeň
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
23.10. 19:00 Restaurace Homolka
Nerudova 1426, 250 82 Úvaly
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
23.10. 19:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
23.10. 18:15 Klubovna U Haufů
J. Mahena 254, 286 01 Čáslav-Staré Město
501 double out - smíšený
 
21.10. 12:00 Restaurace Homolka - turnaj MAJOR
Nerudova 1426, 250 82 Úvaly
501 double out - muži
501 double out - ženy
501 double out - dvojice
 
20.10. 19:00 Hospoda U Kubelků
Alej J.Wolkera Čelakovice 250 88
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
20.10. 19:00 Restaurace Na Výsluní
Mělnická 98 Vysoká Libeň 277 38
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
20.10. 19:00 Hospoda Na Koupáku
Tyršova 359, 277 11 Neratovice
501 double out - smíšený
 
20.10. 19:00 Hospoda Na sídlišti
Sídliště 1786, 289 22 Lysá n. L.
501 double out - smíšený
 
20.10. 18:00 Stará hospoda Liblice
Liblice 30, 277 32 Liblice
501 double out - smíšený
 
20.10. 18:00 Restaurace Podbukovina
Dolní Bukovina 42, 295 01 Dolní Bukovina
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
19.10. 19:00 Mystery Bar
Neratovická 234, 277 13 Kostelec n. L.
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
19.10. 19:00 Restaurace Homolka
Nerudova 1426, 250 82 Úvaly
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
19.10. 18:00 Hospoda Na Návsi
Dvory 7, 288 02 Dvory
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
18.10. 19:00 Svémky U Tichnů
Svémyslice 1, 250 91 Svémyslice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
18.10. 19:00 Obecní hospoda na Růžku
Hořátev 27, 289 13 Hořátev
501 single out - smíšený
501 double out - dvojice
 
18.10. 18:15 Klubovna U Haufů
J. Mahena 254, 286 01 Čáslav-Staré Město
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
18.10. 17:30 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
17.10. 18:00 TGM Bar Plzeňka
Masarykova 987, 280 02 Kolín
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
17.10. 18:00 Restaurace U Otomanských
Nymburská 132, 289 37 Loučeň
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
16.10. 19:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
16.10. 19:00 Restaurace Homolka
Nerudova 1426, 250 82 Úvaly
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
16.10. 18:15 Klubovna U Haufů
J. Mahena 254, 286 01 Čáslav-Staré Město
501 double out - smíšený
 
14.10. 18:00 Restaurace U Otomanských
Nymburská 132, 289 37 Loučeň
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
14.10. 18:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
14.10. 17:00 Sokolovna Řepín
Sokolská 211 Řepín 277 33
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
13.10. 19:00 Hospoda U Kubelků
Alej J.Wolkera Čelakovice 250 88
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
13.10. 19:00 Restaurace Černý Orel
Boleslavská 33, 294 42 Luštenice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
13.10. 19:00 Restaurace Na Výsluní
Mělnická 98 Vysoká Libeň 277 38
501 double out - smíšený
 
13.10. 19:00 Hospoda U Kocoura
Kozly PSČ 277 15 Kostelecká 12
501 double out - smíšený
 
13.10. 19:00 Hostinec A. Basaře
Šámalova 13, 250 82 Horoušany
501 double out - smíšený
 
13.10. 19:00 Hospoda Na sídlišti
Sídliště 1786, 289 22 Lysá n. L.
501 double out - smíšený
 
13.10. 18:00 Restaurace Podbukovina
Dolní Bukovina 42, 295 01 Dolní Bukovina
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
12.10. 19:00 Restaurace Homolka
Nerudova 1426, 250 82 Úvaly
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
12.10. 18:00 Hospoda Na Návsi
Dvory 7, 288 02 Dvory
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
11.10. 19:00 Obecní hospoda na Růžku
Hořátev 27, 289 13 Hořátev
501 single out - smíšený
501 double out - dvojice
 
11.10. 19:00 Svémky U Tichnů
Svémyslice 1, 250 91 Svémyslice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
11.10. 18:15 Klubovna U Haufů
J. Mahena 254, 286 01 Čáslav-Staré Město
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
11.10. 18:00 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
10.10. 18:00 Restaurace U Otomanských
Nymburská 132, 289 37 Loučeň
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
10.10. 18:00 TGM Bar Plzeňka
Masarykova 987, 280 02 Kolín
501 double out - smíšený
 
9.10. 19:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
9.10. 19:00 Restaurace Homolka
Nerudova 1426, 250 82 Úvaly
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
9.10. 18:15 Klubovna U Haufů
J. Mahena 254, 286 01 Čáslav-Staré Město
501 double out - smíšený
 
7.10. 19:00 Hostinec A. Basaře
Šámalova 13, 250 82 Horoušany
501 double out - smíšený
 
7.10. 18:00 Restaurace U Otomanských
Nymburská 132, 289 37 Loučeň
501 double out - smíšený
split score - smíšený
 
7.10. 18:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
7.10. 17:00 Sokolovna Řepín
Sokolská 211 Řepín 277 33
501 double out - smíšený
501 double out - smíšený
 
7.10. 16:00 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
7.10. 13:00 Restaurace Podbukovina
Dolní Bukovina 42, 295 01 Dolní Bukovina
501 double out - smíšený
 
6.10. 19:00 Hospoda Na Koupáku
Tyršova 359, 277 11 Neratovice
501 double out - smíšený
 
6.10. 19:00 Hospoda Na sídlišti
Sídliště 1786, 289 22 Lysá n. L.
501 double out - smíšený
 
6.10. 19:00 Saloon Brandýs
Na Kopečku 200, 250 01 Brandýs n.L.
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
6.10. 19:00 Restaurace Černý Orel
Boleslavská 33, 294 42 Luštenice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
5.10. 19:00 Mystery Bar
Neratovická 234, 277 13 Kostelec n. L.
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
5.10. 19:00 Restaurace Homolka
Nerudova 1426, 250 82 Úvaly
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
5.10. 18:00 Hospoda Na Návsi
Dvory 7, 288 02 Dvory
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
5.10. 17:00 MAX BAR
Máchova 1330, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
4.10. 19:00 Obecní hospoda na Růžku
Hořátev 27, 289 13 Hořátev
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
4.10. 19:00 Svémky U Tichnů
Svémyslice 1, 250 91 Svémyslice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
4.10. 18:15 Klubovna U Haufů
J. Mahena 254, 286 01 Čáslav-Staré Město
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
4.10. 18:00 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
3.10. 19:00 Hospoda U Kubelků
Alej J.Wolkera Čelakovice 250 88
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
3.10. 18:00 Restaurace U Otomanských
Nymburská 132, 289 37 Loučeň
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
3.10. 18:00 TGM Bar Plzeňka
Masarykova 987, 280 02 Kolín
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
2.10. 19:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
2.10. 19:00 Restaurace Homolka
Nerudova 1426, 250 82 Úvaly
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
2.10. 18:15 Klubovna U Haufů
J. Mahena 254, 286 01 Čáslav-Staré Město
501 double out - smíšený
 
30.9. 19:00 Hospoda Na sídlišti
Sídliště 1786, 289 22 Lysá n. L.
501 double out - smíšený
 
30.9. 18:00 Restaurace U Otomanských
Nymburská 132, 289 37 Loučeň
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
30.9. 18:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
501 double out - smíšený
split score - smíšený
 
30.9. 17:00 Sokolovna Řepín
Sokolská 211 Řepín 277 33
501 double out - smíšený
 
30.9. 17:00 Restaurace Na Výsluní
Mělnická 98 Vysoká Libeň 277 38
501 double out - smíšený
 
29.9. 19:00 Hospoda U Kocoura
Kozly PSČ 277 15 Kostelecká 12
501 double out - smíšený
 
29.9. 19:00 Restaurace Černý Orel
Boleslavská 33, 294 42 Luštenice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
29.9. 18:30 Hostinec A. Basaře
Šámalova 13, 250 82 Horoušany
501 double out - smíšený
 
29.9. 18:00 Restaurace Podbukovina
Dolní Bukovina 42, 295 01 Dolní Bukovina
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
28.9. 19:00 Restaurace Homolka
Nerudova 1426, 250 82 Úvaly
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
28.9. 17:00 MAX BAR
Máchova 1330, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
27.9. 19:00 Svémky U Tichnů
Svémyslice 1, 250 91 Svémyslice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
27.9. 19:00 Obecní hospoda na Růžku
Hořátev 27, 289 13 Hořátev
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
27.9. 18:15 Klubovna U Haufů
J. Mahena 254, 286 01 Čáslav-Staré Město
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
27.9. 18:00 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
26.9. 19:00 Hospoda U Kubelků
Alej J.Wolkera Čelakovice 250 88
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
26.9. 18:00 Restaurace U Otomanských
Nymburská 132, 289 37 Loučeň
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
26.9. 18:00 TGM Bar Plzeňka
Masarykova 987, 280 02 Kolín
501 double out - smíšený
 
25.9. 19:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
25.9. 18:15 Klubovna U Haufů
J. Mahena 254, 286 01 Čáslav-Staré Město
501 double out - smíšený
 
23.9. 19:00 Bar U Fričů
Pražská 40, 281 04 Plaňany
501 double out - smíšený
 
23.9. 18:30 U Kohouta
Klučovská 1373, 282 01 Český Brod
501 double out - smíšený
split score - smíšený
 
23.9. 17:00 Restaurace U Otomanských
Nymburská 132, 289 37 Loučeň
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
23.9. 17:00 Restaurace Na Výsluní
Mělnická 98 Vysoká Libeň 277 38
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
23.9. 16:00 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
23.9. 15:00 Restaurace Černý Orel
Boleslavská 33, 294 42 Luštenice
501 double out - smíšený
 
22.9. 19:00 Hospoda Na Koupáku
Tyršova 359, 277 11 Neratovice
501 double out - smíšený
 
22.9. 19:00 Hospoda Na sídlišti
Sídliště 1786, 289 22 Lysá n. L.
501 double out - smíšený
 
22.9. 18:30 Hostinec A. Basaře
Šámalova 13, 250 82 Horoušany
501 double out - smíšený
 
22.9. 18:00 MAX BAR
Máchova 1330, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
22.9. 18:00 Restaurace Podbukovina
Dolní Bukovina 42, 295 01 Dolní Bukovina
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
22.9. 18:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
21.9. 19:00 Restaurace Homolka
Nerudova 1426, 250 82 Úvaly
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
20.9. 19:00 Svémky U Tichnů
Svémyslice 1, 250 91 Svémyslice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
20.9. 19:00 Bar U Fričů
Pražská 40, 281 04 Plaňany
501 double out - smíšený
 
20.9. 19:00 Obecní hospoda na Růžku
Hořátev 27, 289 13 Hořátev
501 single out - smíšený
501 double out - dvojice
 
20.9. 18:15 Klubovna U Haufů
J. Mahena 254, 286 01 Čáslav-Staré Město
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
20.9. 18:00 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
split score - smíšený
 
19.9. 19:00 Hospoda U Kubelků
Alej J.Wolkera Čelakovice 250 88
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
19.9. 18:00 Restaurace U Otomanských
Nymburská 132, 289 37 Loučeň
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
18.9. 19:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
18.9. 19:00 Restaurace Homolka
Nerudova 1426, 250 82 Úvaly
501 double out - smíšený
split score - smíšený
 
18.9. 18:15 Klubovna U Haufů
J. Mahena 254, 286 01 Čáslav-Staré Město
501 double out - smíšený
 
16.9. 12:00 Restaurace Černý Orel - turnaj MAJOR
Boleslavská 33, 294 42 Luštenice
501 double out - muži
501 double out - ženy
501 double out - dvojice
 
15.9. 19:00 Hospoda U Kocoura
Kozly PSČ 277 15 Kostelecká 12
501 double out - smíšený
 
15.9. 19:00 Hospoda Na sídlišti
Sídliště 1786, 289 22 Lysá n. L.
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
15.9. 19:00 Bar U Fričů
Pražská 40, 281 04 Plaňany
501 double out - smíšený
 
15.9. 18:00 Restaurace Podbukovina
Dolní Bukovina 42, 295 01 Dolní Bukovina
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
14.9. 19:00 Restaurace Homolka
Nerudova 1426, 250 82 Úvaly
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
14.9. 19:00 Mystery Bar
Neratovická 234, 277 13 Kostelec n. L.
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
14.9. 18:00 Hospoda Na Návsi
Dvory 7, 288 02 Dvory
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
13.9. 19:00 Bar U Fričů
Pražská 40, 281 04 Plaňany
501 double out - smíšený
 
13.9. 19:00 Svémky U Tichnů
Svémyslice 1, 250 91 Svémyslice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
13.9. 19:00 Obecní hospoda na Růžku
Hořátev 27, 289 13 Hořátev
501 single out - smíšený
501 double out - dvojice
 
13.9. 18:15 Klubovna U Haufů
J. Mahena 254, 286 01 Čáslav-Staré Město
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
12.9. 19:00 Hospoda U Kubelků
Alej J.Wolkera Čelakovice 250 88
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
12.9. 19:00 TGM Bar Plzeňka
Masarykova 987, 280 02 Kolín
501 double out - smíšený
 
12.9. 18:00 Restaurace U Otomanských
Nymburská 132, 289 37 Loučeň
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
11.9. 19:00 Restaurace Homolka
Nerudova 1426, 250 82 Úvaly
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
11.9. 19:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
501 double out - smíšený
 
11.9. 18:15 Klubovna U Haufů
J. Mahena 254, 286 01 Čáslav-Staré Město
501 double out - smíšený
 
9.9. 18:30 U Kohouta
Klučovská 1373, 282 01 Český Brod
501 double out - smíšený
 
9.9. 18:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
9.9. 17:00 Restaurace U Otomanských
Nymburská 132, 289 37 Loučeň
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
9.9. 16:00 Sport Club u Stadiónu
U Stadiónu 1231, 293 01 Mladá Boleslav
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
9.9. 15:00 Restaurace Černý Orel
Boleslavská 33, 294 42 Luštenice
501 double out - smíšený
 
8.9. 19:00 Hospoda Na Koupáku
Tyršova 359, 277 11 Neratovice
501 double out - smíšený
 
8.9. 19:00 Bar U Fričů
Pražská 40, 281 04 Plaňany
501 double out - smíšený
 
8.9. 19:00 Hospoda Na sídlišti
Sídliště 1786, 289 22 Lysá n. L.
501 double out - smíšený
 
8.9. 19:00 Restaurace Na Výsluní
Mělnická 98 Vysoká Libeň 277 38
501 double out - smíšený
 
8.9. 17:00 Restaurace Podbukovina
Dolní Bukovina 42, 295 01 Dolní Bukovina
split score - smíšený
501 double out - smíšený
 
7.9. 19:00 Restaurace Homolka
Nerudova 1426, 250 82 Úvaly
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
7.9. 19:00 Mystery Bar
Neratovická 234, 277 13 Kostelec n. L.
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
7.9. 17:00 Hospoda Na Návsi
Dvory 7, 288 02 Dvory
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
6.9. 19:00 Obecní hospoda na Růžku
Hořátev 27, 289 13 Hořátev
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
6.9. 19:00 Svémky U Tichnů
Svémyslice 1, 250 91 Svémyslice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
6.9. 18:15 Klubovna U Haufů
J. Mahena 254, 286 01 Čáslav-Staré Město
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
5.9. 19:00 Hospoda U Kubelků
Alej J.Wolkera Čelakovice 250 88
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
5.9. 18:00 Restaurace U Otomanských
Nymburská 132, 289 37 Loučeň
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
4.9. 19:00 Restaurace Homolka
Nerudova 1426, 250 82 Úvaly
split score - smíšený
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
4.9. 19:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
4.9. 18:15 Klubovna U Haufů
J. Mahena 254, 286 01 Čáslav-Staré Město
501 double out - smíšený
 
2.9. 17:00 Restaurace U Otomanských
Nymburská 132, 289 37 Loučeň
501 double out - muži
501 double out - ženy
501 double out - dvojice
 
1.9. 19:00 Sportbar ESO
Poštovní 210/5, 289 23 Milovice
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
1.9. 19:00 Restaurace Na Výsluní
Mělnická 98 Vysoká Libeň 277 38
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
3.2. 18:30 Saloon Brandýs
Na Kopečku 200, 250 01 Brandýs n.L.
501 double out - smíšený
501 double out - dvojice
 
 
Darts Cup | pátý ročník | září 2023 - květen 2024 | hrací místa v Praze, Středočeském, Pardubickém, Královehradeckém a Zlínském kraji